לחלקי חילוף : 03-5490349

טוחני אשפה


/ טוחני אשפה   
מספר פריטים: 7
  טוחן אשפה תוצרת IN SINK דגם Evolution 100-1

נא להתקשר
לקבלת פרטים

טוחן אשפה תוצרת IN SINK דגם ISE65

נא להתקשר
לקבלת פרטים

טוחן אשפה תוצרת IN SINK דגם ISE55-2A - כולל מפסק

נא להתקשר
לקבלת פרטים

טוחן אשפה תוצרת IN SINK דגם ISE55 - ללא מפסק

נא להתקשר
לקבלת פרטים

טוחן אשפה תוצרת IN SINK דגם Evolution 200-2

נא להתקשר
לקבלת פרטים
הכי נמכר

טוחן אשפה תוצרת פורדהם דגם 2200 כולל מתג פנאומטי

₪ 1,000

טוחן אשפה Weste King 3/4 אמרקאי דגם WKI-3300

נא להתקשר
לקבלת פרטים

טוחן אשפה מקצועי ויעיל מוצאים רק אצל המומחים!

נמאס לכם להתמודד עם שיירי המזון בכיור? זה הזמן להתקדם לטוחני האשפה המקצועיים והאיכותיים של מיטב החברות! אצלנו ב-מרכז השרון, המרכז הארצי לשיווק מוצרי איכות לסביבת המגורים המודרנית, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של טוחני אשפה מקצועיים ואיכותיים של מיטב החברות דוגמת: Fordham, ISE, Weste king ועוד.

גורס אשפה שנותן עבודה!

טוחני האשפה העומדים לרשותכם באתר המכירות שלנו, מאפשרים לכם ליהנות מטוחני אשפה המגיעים עם תאי טחינה ומערכות טחינה בגדלים שונים. כל טוחן אשפה המשווק על ידינו, מגיע עם מספר שנות אחריות יצרן ויבואן. טוחני האשפה העומדים לרשותכם באתר מיוצרים מפלדה אל-חלד, והם כוללים בתוכם מנגנון טחינה שקט במיוחד.

טוחני האשפה הפכו בשנים האחרונות לאחד מהמוצרים החיוניים ביותר בכל מטבח של חובבי בישול, וזאת משום שהם מאפשרים לחובבי הבישול שביניכם ליהנות מטחינה מוחלטת של שיירי המזון המצטבר בכיור במהלך שלבי ההכנות לבישול.

אם גם אתם רוצים לשדרג את סביבת המגורים שלכם וליהנות מהליך טחינה מקצועי ויעיל של שיירי המזון בכיור, זה הזמן להיחשף לכל הנתונים הטכניים של כל אחד מטוחני האשפה העומדים לרשותכם באתר. באמצעות לחיצה על כפתור ? פרטים תוכלו להיחשף לנתוני המוצר ואף לערוך השוואה בין איכויות הטוחנים השונים.

טוחן אשפה קונים רק מהמומחים!

רוצים לדעת יותר על טוחני האשפה המוצעים לכם על ידינו? אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם נציגי המכירות שלנו והם ישמחו לענות לכם על כל שאלה וסוגיה. את טוחני האשפה המופיעים באתר המכירות שלנו תוכלו לרכוש באמצעות הזמנה מאובטחת בטלפון או באמצעות רכישה מקוונת לחלק מגורסי האשפה המופיעים באתר. לרשותכם, שירות לאספקת גורס אשפה לכל חלקי הארץ-ממטולה ועוד אילת!