לחלקי חילוף : 03-5490349

מושבי אסלה


/ מושבי אסלה מושבי עץ מחק   
מספר פריטים: 5
  Bemis - מושב אסלה אורן בהיר דגם 021

₪ 200

Bemis - מושב אסלה אורן כהה דגם 026

₪ 200

Bemis - מושב אסלה צבע בוק דגם 091

₪ 200

Bemis - מושב אסלה צבע דובדבן דגם 598

₪ 200

Bemis - מושב אסלה צבע מהגוני דגם 028

₪ 200

מרכז השרון מציג: מכסה אסלה בהתאמה אישית!

מושבי אסלה עם מבנה מעוגל או מרובע ומכסי אסלה מעץ טבעי, עץ חלק ועץ מאויר, הם רק חלק מהמגוון העצום והמרשים של מכסי האסלה העומדים לרשותכם ב-מרכז השרון, המרכז הארצי לשיווק ומכירת כלים סניטריים לסביבת המגורים המודרנית. באתר המכירות המקוון שלנו תוכלו למצוא קרוב ל-50 סוגים שונים של מכסי אסלה המותאמים לכל מבנה אסלה נדרש, לרבות, מכסי אסלה סטנדרטיים, מכסי אסלה לילדים, מכסי אסלה לנכים, מכסה אסלה לבידה ועוד.

בדומה לכל קטגוריית מוצר אחרת המשווקת ב-מרכז השרון, גם בקטגוריית מושבי אסלה תוכלו למצוא את פתרונות הנוחות והעיצוב המתקדמים ביותר. מכסי האסלה המשווקים באמצעותנו מיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בתחום, ובין יתר הפתרונות המתקדמים העומדים לרשותכם בקטגוריית מושבי האסלה תמצאו:

  • מושב אסלה טלסקופי עם פטנט הברגה עליון
  • מושב אסלה לשטיפה הגיינית תוצרת חברה יפנית
  • מכסי אסלה מרופדים לנוחות מקסימאלית
  • מושב אסלה עם הגבהה ייעודית לנכים

ועוד מגוון רחב של מושבים מעוצבים המותאמים לכל אווירה עיצובית אותה תרצו לייצר בחדרי הנוחיות השונים בדירתכם או בבית העסק.

מרכז השרון- קניה בטוחה במקום הנכון!

אנחנו ב-מרכז השרון, המרכז הארצי לשיווק ומכירת כלים סניטריים, ברזים ומוצרים נוספים לסביבת חדרי הרחצה והנוחיות בסביבת המגורים המודרנית, מעמידים לרשותכם ניסיון מקצועי של למעלה מ-40 שנה. ניסיון מקצועי זה מאפשר לנו להעמיד לרשותכם את המוצרים האיכותיים ביותר בתחומם לצד המחירים המשתלמים ביותר בענף.

הזמנת מכסה אסלה באמצעות אתר המכירות המקוון שלנו, מאפשר לכם ליהנות מהליך רכישה בטוח ומאובטח ומשירותי אספקה ומשלוח עד בית הלקוח בכל חלקי הארץ-ממטולה ועד אילת! אנו מזמינים גם אתכם להתרשם מהיצע מושבי האסלה העומד לרשותכם באתר (היצע זה מתעדכן בתדירות גבוהה) ולהתחדש במושב אסלה מעוצב ומרשים בהתאם להעדפות העיצוב האישיות של כל אחד ואחת מכם.